19. 10. 2017

18. Pražský hematologický den

Místo konání:

Kongresové centrum UK
(Karolinum)
vstup z Ovocného trhu 3-5
nebo z Celetné 20, Praha 1 

Registrace na PHD 2017 probíhá po přihlášení do uživatelského účtu.

Uživatelé, kteří se k účasti na PHD registrovali online již v roce 2015 nebo později, se do svého účtu přihlásí s původními přístupovými údaji. Po přihlášení vyplní a odešlou registrační formulář pro PHD 2017.

Nově registrované prosíme, aby si nejdříve vytvořili účet pod tímto odkazem. Obdržíte email potvrzující přístupové údaje do Vašeho uživatelského účtu. Tyto údaje si prosím uschovejte. Po následném přihlášení do účtu se již můžete zaregistrovat k účasti.

Po odeslání vyplněného registračního formuláře Vám bude zaslán email potvrzující Vaši registraci. Pokud potvrzovací email do několika minut neobdržíte, zkuste formulář znovu vyplnit a odeslat, a v případě neúspěchu nás prosím kontaktujte na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Upozornění:
Emailová adresa, kterou uvedete v registračním formuláři, bude současně přihlašovacím jménem do Vašeho uživatelského účtu. Z toho důvodu nebude možné zaregistrovat více účastníků se stejnou emailovou adresou.
Příklad: Pokud zaregistrujete sebe a následně budete registrovat i svého kolegu, systém nedovolí podruhé použít stejnou emailovou adresu, jakou jste uvedl(a) při své registraci.